OFERTA

Jeśli masz swoją firmę na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne są przyciągające uwagę potencjalnych klientów teksty, dobrze wypozycjonowane frazy czy atrakcyjne pod względem treści materiały reklamowe.

Oczywiście, możesz stworzyć je sam. Możesz też kupić kurs online o tematyce copywritingowej czy pochłonąć stos książek o tym, jak dobrze pisać. To wszystko wymaga jednak, oprócz zainwestowania określonej sumy pieniędzy, Twojego wolnego czasu.


Jeżeli odpowiednie delegowanie zadań ma dla Ciebie znaczenie, możesz stworzenie profesjonalnych treści powierzyć mnie - copywriterowi i redaktorowi z ponad sześcioletnim doświadczeniem. 

Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i agencjami copywriterskimi.
Moje teksty możesz zobaczyć m.in. na:
Na co dzień tworzę także teksty dla agencji copywriterskich (Hype Agency, Performance Media, MBridge, AccessPro, Seo Agency, Eactive, kiedyś: In-Kontekst, SaGo Media, E-copywriting). Współpracuję również z wydawnictwami, tworząc teksty z zakresu finansów, biznesu i księgowości.

Moją mocną stroną jest branża finansów, biznesu, wnętrz czy teksty lifestylowe - to tematy, w których piszę najczęściej. Stawiam na stałych klientów i regularne zlecenia - z chęcią dopiszę Cię do katalogu moich klientów!

NOWOŚĆ!

prowadzenie-bloga-firmowego

*okres współpracy w przypadku prowadzenia bloga to minimum MIESIĄC. Nie podpisujemy żadnych zobowiązujących czasowo umów - dalsza współpraca zależy od Ciebie

*przy zamówieniu jednocześnie abonamentu blogowego i tekstów na www bądź opisów produktów - 5% zniżki od podanych wyżej cen

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...