O MNIEcopywriter współpraca


Cześć!


Jestem Ewa. 

Z pisaniem za pan brat od zawsze, łącze pasję ze sposobem na życie. Piszę najczęściej przy filiżance dobrej kawy, równomiernie stukając w klawiaturę.

Stworzę dla Ciebie treści na strony www, poradniki, teksty SEO, opisy produktów czy teksty do katalogów. Specjalizuję się w tekstach blogowych. W branży działam już od 6 lat.

Jeśli wymyślenie atrakcyjnego i lekkiego w odbiorze tekstu na Twoją stronę spędza Ci sen z powiek - dobrze trafiłeś!

Moje teksty są zawsze terminowe, skuteczne i dopracowane. Wystawiam FV.


Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i agencjami copywriterskimi.
Moje teksty możesz zobaczyć m.in. na: 


Na co dzień tworzę także teksty dla agencji copywriterskich (Performance Media, MBridge, AccessPro, Seo Agency, Eactive, kiedyś: In-Kontekst, SaGo Media, E-copywriting). Współpracuję również z wydawnictwami, tworząc teksty z zakresu finansów, biznesu i księgowości.


Moją mocną stroną jest branża finansów, biznesu, wnętrz czy lifestylu - to tematy, w których piszę najczęściej. Stawiam na stałych klientów i regularne zlecenia - z chęcią dopiszę Cię do katalogu moich klientów!

MRS. COPY BLOG - moje miejsce w sieci


Mrs. Copy to także blog, na którym znajdziesz wskazówki dla copywriterów, kulisy bycia dziennikarzem, wskazówki dla przedsiębiorczych kobiet, motywację czy mnóstwo przedsiębiorczej literatury

Sama doskonale pamiętam początki w tej branży i informacje, których poszukiwałam w sieci. Jak zostać copywriterem? Gdzie szukać zleceń copywriterskich? Jak założyć własną firmę? To pytania, na które często szukałam odpowiedzi. Teraz, dzięki mojej pracy i odkrywaniu własnej pasji mogę się podzielić tą wiedzą, mając świadomość plusów i minusów pracy jako copywriter. 

Na blogu znajdziesz sporo artykułów o tematyce przedsiębiorczości - dzięki nim zaczniesz myśleć jak kobieta sukcesu!

Jeśli potrzebujesz ciekawych treści - zostań na dłużej, na pewno Cię nie zawiodę. Chcąc mi powierzyć pracę nad tekstem odwiedź zakładkę OFERTA - tam poznasz wszelkie szczegóły współpracy ze mną!

Możesz mnie także polubić na FEJSIE i być zawsze na bieżąco z tekstami, rozwojem osobistym oraz motywacją.