O MNIEcopywriter współpraca


Cześć!

Mam na imię Ewa. Z pisaniem jestem za pan brat od zawsze. Łącze pasję ze sposobem na życie. Piszę najczęściej przy filiżance dobrej kawy, równomiernie stukając w klawiaturę.

Stworzę dla Ciebie treści na strony www, poradniki, teksty SEO, opisy produktów czy teksty do katalogów. Specjalizuję się również w tekstach na blogi. W branży działam już od 5 lat. Jeśli wymyślenie atrakcyjnego i lekkiego w odbiorze tekstu na Twoją stronę spędza Ci sen z powiek - dobrze trafiłeś!

Moje teksty są zawsze terminowe, skuteczne i dopracowane. Współpracuję z agencjami reklamowymi (do tej pory m.in: AccessPro, Seo Agency, Eactive, E-copywriting, SaGo Media, In-Kontekst) i bezpośrednio z firmami, które chcą wzmocnić swój wizerunek w sieci poprzez profesjonalne treści. Wystawiam FV.

MRS. COPY BLOG - moje miejsce w sieci


Mrs. Copy to także blog, na którym znajdziesz wskazówki dla copywriterów, kulisy bycia dziennikarzem, wskazówki dla przedsiębiorczych kobiet, motywację czy mnóstwo przedsiębiorczej literatury

Sama doskonale pamiętam początki w tej branży i informacje, których poszukiwałam w sieci. Jak zostać copywriterem? Gdzie szukać zleceń copywriterskich? Jak założyć własną firmę? To pytania, na które często szukałam odpowiedzi. Teraz, dzięki mojej pracy i odkrywaniu własnej pasji mogę się podzielić tą wiedzą, mając świadomość plusów i minusów pracy jako copywriter. 

Na blogu znajdziesz sporo artykułów o tematyce przedsiębiorczości - dzięki nim zaczniesz myśleć jak kobieta sukcesu!

Jeśli potrzebujesz ciekawych treści - zostań na dłużej, na pewno Cię nie zawiodę. Chcąc mi powierzyć pracę nad tekstem odwiedź zakładkę OFERTA - tam poznasz wszelkie szczegóły współpracy ze mną!

Możesz mnie także polubić na FEJSIE i być zawsze na bieżąco z tekstami, rozwojem osobistym oraz motywacją.