O MNIEcopywriter współpracaCześć!
Jestem Ewa. 

Piszę najczęściej przy filiżance dobrej kawy, równomiernie stukając w klawiaturę.

Jeśli masz swoją firmę na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne są przyciągające uwagę potencjalnych klientów teksty, dobrze wypozycjonowane frazy czy atrakcyjne pod względem treści materiały reklamowe.

Oczywiście, możesz stworzyć je sam. Możesz też kupić kurs online o tematyce copywritingowej czy pochłonąć stos książek o tym, jak dobrze pisać. To wszystko wymaga jednak, oprócz zainwestowania określonej sumy pieniędzy, Twojego wolnego czasu.

Jeżeli odpowiednie delegowanie zadań ma dla Ciebie znaczenie, możesz stworzenie profesjonalnych treści powierzyć mnie - copywriterowi i redaktorowi z ponad sześcioletnim doświadczeniem. 


Pisanie to moja pasja, którą łącze obecnie ze sposobem na życie. Pracuję online, dlatego odległość nie ma żadnego znaczenia. 


Stworzę dla Ciebie m.in.:  • treści na strony www, 
  • poradniki, 
  • teksty SEO, 
  • opisy produktów,
  • teksty do materiałów reklamowych,
  • teksty na blogi


Specjalizuje się w tematyce finansowej, wnętrzarskiej i lifestylowej.

Moje teksty są zawsze terminowe, skuteczne i dopracowane. Wystawiam FV.


Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i agencjami copywriterskimi.
Moje teksty możesz zobaczyć m.in. na: 

Na co dzień tworzę także teksty dla agencji copywriterskich (m.in. Performance Media, MBridge, AccessPro, Seo Agency, Eactive, In-Kontekst, SaGo Media, E-copywriting). Współpracuję również z wydawnictwami, tworząc teksty z zakresu finansów, biznesu i księgowości.

Moją mocną stroną jest branża finansów, biznesu, wnętrz czy lifestylu - to tematy, w których piszę najczęściej. Stawiam na stałych klientów i regularne zlecenia - z chęcią dopiszę Cię do katalogu moich klientów!

MRS. COPY BLOG - moje miejsce w sieci


Mrs. Copy to także blog, na którym znajdziesz wskazówki dla copywriterów, kulisy bycia dziennikarzem, wskazówki dla przedsiębiorczych kobiet, motywację czy mnóstwo przedsiębiorczej literatury

Sama doskonale pamiętam początki w tej branży i informacje, których poszukiwałam w sieci. Jak zostać copywriterem? Gdzie szukać zleceń copywriterskich? Jak założyć własną firmę? To pytania, na które często szukałam odpowiedzi. Teraz, dzięki mojej pracy i odkrywaniu własnej pasji mogę się podzielić tą wiedzą, mając świadomość plusów i minusów pracy jako copywriter. 

Na blogu znajdziesz sporo artykułów o tematyce przedsiębiorczości - dzięki nim zaczniesz myśleć jak kobieta sukcesu!

Jeśli potrzebujesz ciekawych treści - zostań na dłużej, na pewno Cię nie zawiodę. Chcąc mi powierzyć pracę nad tekstem odwiedź zakładkę OFERTA - tam poznasz wszelkie szczegóły współpracy ze mną!

Możesz mnie także polubić na FEJSIE i być zawsze na bieżąco z tekstami, rozwojem osobistym oraz motywacją.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...