ABONAMENT NA BLOGAObecnie blog firmowy to już nie kaprys, ale niemalże obowiązek. Przyciąga klientów, stawia Cię w pozycji eksperta i poprawia sprzedaż.

Prowadzenie bloga firmowego nie jest jednak łatwe. Systematyczność, ciekawe i poprawne pod względem SEO artykuły czy kreatywne tytuły, przyciągające czytelników - to tylko niektóre z wyzwań, jakie stoją przed Tobą, jako właścicielem sklepu internetowego czy firmy usługowej.

Nie czujesz "tego czegoś" w kontakcie z klawiaturą? Nie masz weny do pisania i zupełnie nie orientujesz się w blogowej tematyce? Powierz swojego bloga w moje ręce. Z przyjemnością go poprowadzę, dostarczając Twoim czytelnikom atrakcyjnych i zarazem profesjonalnych treści.

W mojej ofercie znajdziesz m.in. PROWADZENIE BLOGA FIRMOWEGO. Cennik i szczegóły przybliżam poniżej.

prowadzenie-bloga-firmowego

Blogosfera nie ma przede mną tajemnic. Aktywnie działam w niej od lat, zanim w ogóle zaczęłam myśleć o pracy jako copywriter.

Prowadzisz prywatnego bloga, ale nie masz czasu na regularne wpisy? Oferta prowadzenia bloga jest także dla Ciebie! Napisz, na pewno się dogadamy.


*okres współpracy w przypadku prowadzenia bloga to minimum MIESIĄC. Nie podpisujemy żadnych zobowiązujących czasowo umów - dalsza współpraca zależy od Ciebie

*przy zamówieniu jednocześnie abonamentu blogowego i tekstów na www bądź opisów produktów - 5% zniżki od podanych wyżej cen


Więcej odnośnie mojej oferty, tworzenia tekstów na strony www czy tekstów SEO znajdziesz tutaj
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...