Książki dla freelancerów, które warto przeczytać - lista 5 TOP tytułów!


książki dla freelancerów


Obecnie jestem na etapie tworzenia swojej domowej biblioteczki. Pozycji wciąż przybywa, a lista książek, które chciałabym przeczytać wciąż staje się dłuższa. Są na niej również pozycje, które dotyczą freelancingu, copywritingu czy prowadzenia biznesu online. Sporo w tej tematyce już przeczytałam, ale ciągle notuję kolejne pozycje.


Jakie są moje książkowe życzenia w tej kwestii? Poznajcie książkową listę życzeń freelancera. Znajdziecie tu nie tylko książki o pisaniu, ale i prowadzeniu własnego biznesu czy rozwijaniu własnej marki. To tematy, które mnie obecnie bardzo interesują 
To książka znanej Wam pewnie Pani Swojego czasu, którą od dawna już mam na swojej liście. Z racji tego, że pracuję zdalnie i sama muszę sobie zorganizować czas pracy, chętnie poznam tajniki i porady Oli.
To również pozycja, na którą poluję od dawna. Jako rozsądna i zarazem oszczędna kobieta zapisałam się po nią w kolejce do biblioteki, ale jestem … siedemnasta. Chętnie przeczytam tę książkę, zwłaszcza, że temat ogarnięcia domowego budżetu, tak na serio, wciąż przede mną!
Tutaj książka traktująca o podstawach prowadzenia własnego biznesu. Firmę już mam, ale chętnie poczytam o najważniejszych kwestiach. Skoncentrowana porcja fachowych porad będzie jak znalazł!
To pozycja nieco bardziej lifestylowa, aczkolwiek bardzo inspirująca. Chętnie poznam nawyki, plan dnia czy sposoby pracy osobowości takich jak Chopin, Lois Amstrong czy Benjamin Franklin. Zapowiada się ciekawie, a książka będzie świetną odskocznią po całym dniu pracy!
Kolejna biznesowa pozycja, która przyda się w mojej domowej biblioteczce. Po lekturach pozycji takich jak „Mała wielka firma. 7 sekretów efektywnego zarządzania” M. Jankowskiego czy „Twoja firma w social mediach” M. Żukowskiego chętnie pogłębię swoją wiedzę w tematyce biznesowej.
Które z tych książek mieliście okazję już przeczytać? Co polecacie i jakie tytuły dopisalibyście do mojej listy książkowych życzeń? 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...